Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění 17.8.-23.8

27. 6. 2018

Bohužel jsem musel změnit místo našeho soustředění.

Datum bude stejny 17.8.-23.8.

Odjezd bude v 16h našim autobusem(až Nadherka príjde z práce)

Nová destinace:

Hotel MOZOLOV - ubytování v jižních Čechách

Individuální i skupinové pobyty v jižních Čechách

Krásná příroda, čistý vzduch a region plný přírodních krás a památek – to jsou ideální podmínky pro individuální a skupinové pobyty, které vám po celý rok nabízí Parkhotel Mozolov u Nadějkova. Přijeďte k nám za krásami jižních Čech a vydejte se pěšky, na kole či v zimě na běžkách poznat zajímavosti Táborska a Písecka. Parkhotel Mozolov vám poskytne příjemné ubytování i širokou nabídku wellness služeb. Po naše hosty máme k dispozici prostorný vyhřívaný krytý bazénmasážní vanu i saunu. Nabízíme hotelové ubytování s kapacitou 39 míst, 10 čtrnáctimístných bungalovů vybavených pěti ložnicemi a 18 čtyřlůžkových srubů.

Aktivní dovolená a wellness služby

Okolí Parkhotelu Mozolov se svými lesy, loukami a rybníky je jako stvořené pro aktivní dovolenou. V létě i v zimě můžete využít hustou síť značených turistických tras, ať už máte rádi pěší túry, cykloturistiku či zimní výlety na běžkáchTáborsko a Písecko nabízejí turistům celou řadu zajímavých výletních cílů a atrakcí. Parkhotel Mozolov má vlastní rybník, který slouží nejen ke koupání, ale také ke sportovnímu rybaření povolenky vydáme zájemcům v hotelové recepci. Turistické a sportovní aktivity můžete doplnit relaxací ve vyhřívaném krytém bazénu, saunou či pobytem v masážní vaně. Připravili jsme pestré wellness služby pro vaši pohodu a odpočinek.

Pestrá nabídka zábavy a sportovního vyžití

Parkhotel Mozolov je zařízen pro individuální a skupinové pobyty a nabízí široké možnosti zábavy a trávení volného času pro děti i dospělé. K dispozici je restaurace a kavárna s kapacitou 130 míst i salonky a učebny pro semináře, školení či firemní akce. Pro malé návštěvníky Parkhotelu Mozolov jsme připravili plně vybavenou dětskou hernu a venkovní hřiště. Sportovci ocení posilovnu, tenisové kurty i čtyři sportovní hřiště s různými povrchy. Zahrát si můžete šipky, kulečník či stolní fotbal. Nabízíme také cvičení aqua aerobiku nebo zumby s instruktorkou či kurzy plavání pro děti. Pro relaxaci můžete využít naše wellness služby – kromě bazénu máme i saunu a masážní vanu.

Hotel Mozolov se nachází v severní části okresu Tábor v nadmořské výšce 627 m. Celý areál je obklopen krásou a poklidem lesů, rybníků a luk. Máme vlastní rybník, který slouží nejen ke koupání, ale také ke sportovnímu rybaření (povolenky Vám vydáme v hotelové recepci). V zimních měsících si můžete vyjet na běžky, neboť běžkařské trasy začínají přímo u hotelu a jsou pravidelně udržované rolbou. Milovníkům sjezdového lyžování můžeme nabídnou tři sjezdovky vzdálené 8 km.

CELOROČNÍ PROVOZ - WiFi ZDARMA v celém areálu

3 hřiště v areálu, vnitřní bazén zdarma.

cena ubytování včetně plné penze(snídaně,svačina,oběd,svačina,večeře) 

385 kč 1 den

Kdo z rodiču by chtěl jet taky, tak neni problém.